Super Met
Strona główna » O firmie

O firmieMetalzbyt Polska jest firmą handlową, której głównym celem jest zaopatrywanie przedsiębiorstw z wielu branż w artykuły metalowe, przemysłowe i wyroby hutnicze. Naszymi klientami są również osoby prywatne i jednostki publiczne.

 

Pod marką Metal Market prowadzimy sklepy stacjonarne na terenie województwa podkarpackiego. Nasza centrala i magazyn główny mieści się w Rzeszowie, a oddziały znajdują się w Krośnie, Przemyślu, Brzozowie, Domaradzu, Leżajsku, Tarnobrzegu i na terenie Giełdy Agrohurt (Rzeszów). Firma jest jednym z największych w regionie przedsiębiorstw z branży handlu artykułami metalowymi.

 

W związku z gwałtownym rozwojem handlu internetowego postawiliśmy na sprzedaż poprzez kanały elektroniczne, czego efektem jest strona supermet.pl.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu