Super Met
Strona główna » Czas realizacji

Czas realizacji

Na czas realizacji zamówienia składają się: czas wysyłki oraz czas dostawy. Informacja o pierwszym z nich znajduje się na stronie każdego produktu. Drugi zależy od wybranej formy dostawy.
 


Parametr czas wysyłki

24 godziny - towar zostanie wysłany najpóźniej kolejnego dnia roboczego, gdzie godziną graniczną jest 8:00.
   Przykład 1: zamówienie wpłynęło w poniedziałek o 8:15. Towar zostanie wysłany najpóźniej we wtorek. 
   Przykład 2: zamówienie wpłynęło w poniedziałek o 7:45. Towar zostanie wysłany tego samego dnia.

48 godzin - towar zostanie wysłany w przeciągu dwóch kolejnych dni roboczych od dnia złożenia zamówienia, gdzie godziną graniczną jest 8:00.
   Przykład 1: zamówienie wpłynęło w poniedziałek o 8:15. Towar zostanie wysłany najpóźniej w środę. 
   Przykład 2: zamówienie wpłynęło w poniedziałek o 7:45. Towar zostanie wysłany najpóźniej we wtorek. 

7 dni - towar zostanie wysłany maksymalnie w 7 dni licząc od kolejnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia. Przy czym zamówienia złożone w sobotę lub niedzielę traktowane są jakby wpłynęły w poniedziałek.
   Przykład 1: zamówienie wpłynęło w poniedziałek, towar zostanie wysłany najpóźniej w kolejny poniedziałek.
   Przykład 2: zamówienie wpłynęło w sobotę, towar zostanie wysłany najpóźniej w kolejny poniedziałek.

W przypadku zamówienia opłacanego za pomocą przelewu tradycyjnego datą jego wpłynięcia jest kolejny dzień roboczy po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia .pdf wygenerowanego w systemie bankowym.

Gdy dojdzie do opóźnienia w realizacji zamówienia z powodu zwiększonej ilości zamówień lub sytuacji kadrowej niezwłocznie prześlemy informacje o tym fakcie drogą mailową.

 


Parametr czas dostawy

Inpost Kurier Standard - gwarantowane doręczenie w terminie 48 godzin od nadania (D+2)
Inpost Paczkomaty - gwarantowane doręczenie w terminie 48 godzin od nadania (D+2)
Kurier DPD CLASSIC - gwarantowane doręczenie w terminie 48 godzin od nadania (D+2)
Drobnicowy transport krajowy - palety - gwarantowane doręczenie w terminie 48 godzin od nadania (D+2)
Drobnicowy transport krajowy - palety gabarytowe - gwarantowane doręczenie w terminie 72 godzin od nadania (D+3)

Podane terminy są gwarantowane przez umowy zawarte z przewoźnikami. Jednak większość przesyłek - ponad 90% - dociera do adresatów już na następny dzień po wysyłce.

 


Przykłady:

Przykład 1: Towar ma przypisany czas wysyłki 48 godzin. Został opłacony za pośrednictwem płatności online DotPay we wtorek o 10:50. Forma dostawy to DPD CLASSIC. Towar zostanie wysłany w środę lub czwartek, a do adresata trafi w przeciągu dwóch dni roboczych (czwartek, piątek lub poniedziałek). Status zamówienia można sprawdzać za pomocą linku otrzymanego w potwierdzeniu zamówienia.

Przykład 2: Towar ma przypisany czas wysyłki 24 godziny. Został opłacony za pośrednictwem przelewu tradycyjnego we wtorek o 18:10. Wpłata zostanie zaksięgowana kolejnego dnia roboczego, a za datę wpłynięcia zamówienia uznaje się czwartek, przed godziną graniczną. Towar zostanie wysłany najpóźniej w piątek, a dostarczony zostanie w poniedziałek lub wtorek.

Przykład 3: Towar ma przypisany czas wysyłki 24 godziny. Został opłacony za pośrednictwem przelewu tradycyjnego we wtorek o 18:10, a kupujący przesłał potwierdzenie przelewu na adres e-mail sklepu. Za datę wpłynięcia zamówienia uznaje się środę, przed godziną graniczną. Towar zostanie wysłany najpóźniej w czwartek, a dostarczony zostanie w piątek lub poniedziałek.W przypadku pilnego zapotrzebowania prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia możliwości przyśpieszonej realizacji zamówienia.


 

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu